Dovolená v Chorvatsku

Synonymem pro „Chorvatsko“ zůstává stále pro většinu českých turistů „Jadran“. Tento nádherný stát nabízí však i mnohem větší skvosty, než jen křišťálově čisté Jaderské moře. Navštívit můžete také největší města, nebo podniknou výlety do nádherné přírody. Dovolená v Chorvatsku Vám nabídne mnohem více!
Jedním z nejkrásnějších chorvatských ostrovů a oblíbeným cílem návštěvníků je ostrov Hvar. Tento nejdelší a nejslunečnější chorvatský ostrov nabízí výjimečné přírodní podmínky a nepřeberné množství nádherných zátok, jako stvořených k relaxaci a odpočinku. Další na seznamu je ostrov Korčula. Tento ostrov nabízí kromě nádherné přírody a horské divočiny také možnost navštívit rodný dům Marca Pola! Pokud si pro svou dovolenou vyberete ubytování na Zadarské riviéře můžete si svůj pobyt zpestřit jednodenním výletem do Národního parku Kornati. dovolená v Chorvatsku Vás nadchne svou rozmanitostí a celou řadou možností, jak strávit svůj volný čas!

Vyzdobte si dovolenou!

Navštivte všechny malé i velké perly Chorvatska a vyzdobte si svou dovolenou! Čekají Vás příjemné chvíle radosti, odpočinku, i touhy za objevováním nových měst, ostrovů, či památek. Dovolená v Chorvatsku nadchne každého!

Posted by: on Category: Nezařazené