Jaderské moře je krásné a čisté

Nebude vám zde nic chybět

Výběr letních dovolených už je v plném proudu a Vy stále nevíte, kam vyrazíte? Chcete k moři, ale zároveň máte problémy se stravováním? Pak jsou po Vás ideální Apartmány Chorvatsko – nacházejí se téměř u pláže a stavování si zajišťujete individuálně.

Dopřejte si luxusní dovolenou, za skvělou cenu

Naše nabídka Apartmány Chorvatsko obsahuje také apartmány v letovisku Tribunj, které leží nedaleko Šibeniku. Toto místo je turisty vyhledávané, avšak stále celkem klidné. Původně to byla rybářská osada, avšak dodnes můžete každé ráno pozorovat rybářské lodě připlouvající z moře. Je zde nádherně čistá voda, která pobízí ke koupání a provozování vodních sportů. Chcete-li poznat další krásy Chorvatska, pak vyrazte do nedalekého Šibeniku, navštivte NP Kornaty a Paklenica či obdivujete vodopády Krka.

Další chorvatské destinace

V naší nabídce Apartmány Chorvatsko najdete řadu krásných chorvatských letovisek, nejen Tribunj. Nabízíme apartmány v blízkosti Zadaru , Šibeniku i Makarske. Pokud chcete navštívit zemi ne příliš zasaženou cestovním ruchem, pojeďte s námi do Černé Hory.

Posted by: on Category: Nezařazené

Štítky: